Yhteystiedot

 

Rototilt OY

Kulkijantie 8d
21420 Lieto
Suomi

 

Palvelumme arkisin 8:30 – 16:00

Vaihde: +358 20 7851 770, info.fi@rototilt.com

Varaosat: +358 20 7851 772, parts.fi@rototilt.com 
(Varaosakyselyt , -tilaukset ja toimitusaikatiedustelut)

Tekninen tuki: +358 20 7851 771, support.fi@rototilt.com

Yhteyshenkilöt

Niko Suomela

Maajohtaja / Myynti

+358 40 583 3778

niko.suomela@rototilt.com

Juha Huotari

Tekninen tuki / Takuuasiat

+358 40 670 2004

juha.huotari@rototilt.com

Tomi Honkanen

Myynti

+358 40 037 55 25

tomi.honkanen@rototilt.com

Jukka Hautala

Manager QuickChange / Area Manager Baltics

+358 50 330 20 83

jukka.hautala@rototilt.com

Tapio Niemi

Varaosavastaava

+358 40 554 87 35

tapio.niemi@rototilt.com

Minna Pelttari

Myyntiassistentti

+358 40 025 97 85

minna.pelttari@rototilt.com

Yhteyslomake

Virhe noudettaessa captcha-kuvaa

Annan Rototilt Group AB:lle luvan käsitellä henkilötietojani tietosuojakäytäntönsä mukaisesti.

Haluatko tietää enemmän Rototiltin tuotteista?

Etsi jälleenmyyjää

Lue lisää