Presskontakt

Anders Jonsson

Anders Jonsson

CEO

+46 933 233 50

anders.jonsson@rototilt.com

Per Väppling

Försäljnings- och marknadschef

+46 933 233 10

per.vappling@rototilt.com

Fredrik Berggren

Kommunikationschef

+46 933 233 55

fredrik.berggren@rototilt.com

Hampus Jonsson

Business Area Manager QuickChange™

+46 933 233 37

hampus.jonsson@rototilt.com

Caroline Jonsson

Produktchef

+46 933 233 81

caroline.jonsson@rototilt.com

Markus Olofsson

Marknad- och Försäljningschef Sverige, Norge & Finland

+46 933 232 82

markus.olofsson@rototilt.com

Mattias Fahlander

Försäljningschef Sverige

+46 933 233 11

mattias.fahlander@rototilt.com